Відчуй себе секс-блогером

Якщо ти є в соціальних мережах і плюс-мінус тримаєш руку на пульсі, то готові посперечатися, у твоїй стрічці не раз спливали секс-блогери. Всі ці огляди на іграшки, лубриканти, різні цікаві навколосексуальні штучки. Не робота – мрія! Тестуєш девайси, отримуєш задоволення, розповідаєш про свої враження – оп! – І ти вже секс-блогер. І ти маєш реальний шанс спробувати себе в цій ролі!
Поділись своїм досвідом, розкажи про улюблений девайс і отримай від нас приємну плюшечку!

Як же отримати знижку?

Все просто як 1-2-3:

  1. Напиши чесний огляд на 1-2 сторінки на будь-яку секс-іграшку з нашого магазину.
  2. Надішли на contact@lollipop.in.ua (або сюди) з приміткою «тест-драйв».
  3. Ми опублікуємо твій нарис, а ти отримаєш спеціальний промокод та унікальну можливість купити ЩО ЗАВГОДНО у нашому магазині зі знижкою 10%.

Півгодини зусиль, і ось знижка, велика та солодка, як запечене яблуко в карамелі, вже летить до тебе.

Навіщо нам це?

Ми хочемо, аби всі іграшки, які ти придбаєш у нашому магазині, дарували винятково насолоду. І перед покупкою, аби уникнути розчарувань та невиправданих сподівань, ти, звичайно, захочеш дізнатися про іграшку якнайбільше. Наприклад, наскільки добре вигинається відросточок у We-Vibe Nova, і чи не вислизає в процесі Partner Whale.

На жаль, ми не можемо протестувати всі на світі іграшки, тому нам потрібна твоя допомога. І за цю допомогу ми готові щедро віддячити тобі знижками та подарунками.

Тестуй іграшки, пиши огляди. Можливо, саме твоє ревю стане для когось вирішальним на шляху до задоволення.

Вперед!

Команда інтернет-магазину Lollipop