Фантастичні ерогенні зони та де їх шукати

Вивчати своє тіло – і тіло партнера

Секс та будь-яка навколосексуальна дія між партнерами – це унікальний чуттєвий досвід. Він дозволяє отримати величезне задоволення. Чутливий поріг у кожної людини свій – це безперечно, але є певні зони, вплив на які викликає приємні відчуття у більшості людей.

Незалежно від того, чи у тебе новий партнер, чи ви вже досить довго разом – це досить корисно – вивчати власне тіло і тіло твоєї половинки. Це потрібно, аби дізнатися, які дотики подобаються йому або їй, і на які пестощі відгукується твоє тіло. Так ви зможете дарувати один одному більше чудових моментів. Ми не дамо вам точної інструкції, як отримати задоволення, але підкажемо, де варто почати шукати.

Тілесний мепінг для визначення чутливих зон

Задля визначення особливо чутливих зон існує чудова техніка – мепінг (від англійської map – карта). Мета цієї техніки – розібратися, які саме типи взаємодії і де саме дарують партнеру найбільше задоволення. Під час цього дійства ви торкатиметесь одне одного різними способами і з різною силою. Реакція партнера на твої дії підкаже, чи в правильному напрямку ти рухаєшся.

Як підготуватися до мепінгу?

  1. Оберіть комфортне місце. Температура в кімнаті має бути така, щоби вам обом було не холодно без одежі. Потурбуйтеся про атмосферу: можете запалити свічки, увімкнути музику чи навпаки створити абсолютну тишу.
  2. Якщо ваше ліжко досить маленьке, або через високі борти ви не можете підійти до партнера з будь-якої сторони, може бути зручніше переміститися на підлогу, попередньо постеливши кілька ковдр для м’якості. Також підготуйте невеличке приємне на дотик простирадло, аби накрити партнера на початку практики.
  3. Переконайтеся в тому, що вас не потурбують, вимкніть телефони. Присвятіть цей час тільки один одному, справи зачекають.
  4. Домовтеся про те, скільки часу ви можете приділити одне одному сьогодні. Визначте, хто буде приймати, а хто давати, і чи хочете ви змінювати ролі в процесі.
  5. Якщо ви хочете використовувати додатково масажні олії чи якісь пристосування – якісь іграшки, кубики льоду, віск, пов’язку на очі тощо, потурбуйтеся про те, щоби підготувати і покласти їх так, аби все необхідне було під рукою.

Як почати взаємодіяти?

Починати «знайомство» слід м’яко і дбайливо, з більш ніжних дотиків, легкого масажу. Для цього відмінно підійдуть пальці та губи. Ніжно торкаючись шкіри партнера, уважно слідкуйте за його реакцією. Можна починати, наприклад, з верхньої частини тіла і йти донизу, або у зворотному напрямку, або плавно переходячи із однієї зони в іншу, не дотримуючись якогось специфічного порядку. Головне – розслабтеся і отримуйте задоволення. Пам’ятайте, що те, що ви робите – це не медичний огляд, ваша мета – не клінічно пройтися по списку від голови до п’ят, а дізнатися про партнера трохи більше, стати ближче. Бо те, як людина реагує на ті чи інші подразники – це суто індивідуально і дуже інтимною.

Чого торкатися?

  • Голова і потилиця – багато людей отримують задоволення під час масажу обличчя, голови і потилиці, здригаються, коли проводять по волоссям;
  • Вуха та обличчя;
  • Шия і плечі;
  • Від кінчиків пальців рук до ліктів;
  • Груди, соски – чутлива зона як у жінок, так і у чоловіків;
  • Нижня частина живота;
  • Стопи, щиколотки, пальці ніг;
  • Сідниці та поперек;
  • Внутрішній бік стегон, місця під колінами, ікри;
  • Спина та ребра.

Всі ці зони є універсальними як для жінок, так чоловіків. Але будьте уважні, сильна дія на деякі ділянки тіла може дати протилежний ефект від очікуваного, не перестарайтеся, щоб не заподіяти біль. Тому дійте обережно та прислухайтеся до свого партнера.

Порада: уникайте того, аби торкатися геніталій партнера. Ці зони дуже чутливі, і якщо з них почати, то інші відчуття можуть здаватися значно менш інтенсивними.

Як торкатися?

Починайте з теплого дихання і легких доторків, поступово посилюючи інтенсивність.

  • Дихання (тепле повітря);
  • Дмухання (прохолодне повітря);
  • Поцілунки;
  • Ковзні дотики пальцями;
  • Ковзні дотики всією долонею;
  • Постукування кінчиками пальців;
  • Постукування ребром долоні;
  • Легкі ледь відчутні дотики пальцями;
  • Кругові рухи, що розминають;
  • Тиск;
  • Точкові натискання;
  • Легке дряпання;
  • Сильне дряпання (будьте обережні, не перестарайтеся, аби не пошкодити шкіру партнера);
  • Лоскотання;
  • Облизування;
  • Посмоктування (будьте обачними в тих місцях, де легко залишаються синці);
  • Укуси;
  • Щипки;
  • Легкі та сильні шльопання;
  • Вібрація рукою;
  • Опціонально – доторки пірцем, температурні ігри (лід, віск), поколювання, вібрації від іграшки тощо, залежно від того, які додаткові пристосування ви використовуєте.

Вищенаведені приклади взаємодії – це тільки ідеї, ви можете доповнити список на свій смак.

Порада: не зупиняйтесь надовго одному місці. Тривалий вплив на одне місце призведе лише до подразнення шкіри.

Як зрозуміти, чи партнеру подобається?

Найпростіше було би запитати, однак не всі готові детально описувати свої відчуття та емоції в процесі. До того ж, намагання описати для партнера свої відчуття можуть відволікати від цих самих відчуттів. Тому тут тобі на допомогу приходять невербальні сигнали, які допоможуть зрозуміти, чи те, що ти робиш, подобається партнеру, чи варто припинити і перейти до іншого типу взаємодії. Тож на що звертати увагу?

  1. Звуки – приймаюча сторона може мурчати, стогнати, сміятися чи навіть ричати. Твоє завдання – інтерпретувати, чи це був стогін задоволення, чи людині некомфортно чи боляче. Якщо ти не можеш однозначно визначити, яке емоційне забарвлення мав той звук, делікатно запитай в партнера.
    Приклади вдалих запитань: “Тобі подобається, коли я торкаюся тебе тут? Тобі зручно? Так краще чи повернутися до того, як було?”. 
    Приклади невдалих запитань: “Як це розуміти? Чому ти мовчиш? У тебе це завжди так?”.
    Якщо ти – приймаюча сторона, то твоя задача інтонувати так, аби партнеру було зрозуміло, чи тобі подобається те, що з тобою наразі відбувається, чи краще припинити. Не соромся сказати “Мені неприємно, коли ти так робиш”, не терпи, якщо тобі боляче. Попроси партнера припинити, повернутися до попередньої взаємодії чи рухатися далі.
  2. Тілесні рухи – приймаюча сторона може в процесі захотіти перевернутися чи якось змінити положення тіла, може тремтіти. Тут також треба розрізняти, чи партнер тремтить від задоволення, чи від холоду. Потурбуйся про те, аби партнер не змерз під час вашої взаємодії, холод дуже відволікає від всіх інших відчуттів. За потреби загорни його/її у м’яку ковдру. Якщо твій партнер лежить не рухаючись, це може свідчити про скутість чи напруження.
    Під час певних твоїх дій партнер може зіщулюватися чи напружуватися. Не соромся спитати, чи те, що ти робиш, приємно, чи варто припинити. Приймаюча сторона може трохи відштовхувати тебе чи намагатися прибрати твої руки, в цьому разі теж краще припинити.
  3. Дихання – слухай, як дихає твій партнер, синхронізуй ритм своїх рухів з ритмом його дихання. Звертай увагу на те, як змінюється дихання під час практики – прискорюється чи уповільнюється. Це також дозволить поглибити розуміння реакцій партнера.

Але якщо хочеться говорити – говори, озвучуй свої почуття, коригуй дії партнера. Не соромся попросити затриматися десь довше, або навпаки – перестати. Це значно полегшить вашу комунікацію.

Аналіз і рефлексія

У тебе наразі може виникнути питання – як тримати в голові стільки інформації? Як запам’ятати, що партнеру сподобалося легке пощипування сідниць, і зовсім не сподобалося постукування пальцями по спині? На такий випадок ви можете роздрукувати схематичні зображення тіл одне одного і в процесі або відразу після позначати кольором тип взаємодії та розмір зони, яка на неї відгукується.

Так повторюючи практику мепінгу час від часу, ви можете слідкувати, чи ваші ерогенні зони мігрують, чи залишаються статичними, і порівнювати, чи вам все ще подобається якийсь конкретний вид дотиків у певній зоні, чи тепер вони радше викликають роздратування.
Детальне обговорення краще відкласти на потім. Так ви дасте собі і партнеру час на те, аби “перетравити” емоції і виокремити моменти, які найбільше сподобалися/не сподобалися.

Які додаткові пристосування/засоби можна використовувати?

Коли ти вже трохи знаєш партнера і його вподобання, варто спробувати підключити допоміжні засоби. Зверни увагу на те, що використання різних засобів може викривляти сприйняття. Наприклад, ковзні дотики без масажної олії і з нею відчуватимуться геть по-різному.
Ось деякі “примочки”, які можна ввести в практику пізнання один одного:

  1. Масажні олії та свічки полегшать ковзання рук по шкірі партнера та дозволять перейти до масажних рухів. Також аромати деяких свічок та олій можуть мати розслабляючу чи тонізуючу дію, таким чином можна налаштуватися на потрібний лад.
  2. Їстівні олії для інтимних поцілунків – підвищують чутливість, зігрівають, приємно пахнуть і безпечні при ковтанні.
  3. Спробуйте також спеціалізовані свічки з воску, який плавиться за меншої температури, ніж звичайний. Ці свічки можна використовувати для ігор із воском, він не обпалить ніжну шкіру. Такий спосіб впливу на тіло підійде не всім, але якщо ваш партнер погодиться, ви обидва отримаєте дуже яскраві відчуття.
  4. Для додаткової сенсорної депривації та загострення тактильних відчуттів можна використати пов’язку на очі.
  5. Якщо хочеться більш “гострих” відчуттів, можете ввести в гру колесо Вартенберга.
  6. Для температурних ігор також підійдуть іграшки, які можна нагрівати чи охолоджувати – наприклад, іграшки з металу або скла.

Сподіваємося, що наш невеликий гайд по мепінгу допоміг вам розкрити таємницю тіла партнера трохи більше.

Бажаємо вам несподіваних відкриттів та солодких оргазмів!

Команда інтернет-магазину Lollipop

3 коментарі на “Мепінг: Знайомимося з тілом партнера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *