Оце так новина! Команда німецького бренду Satisfyer продовжує підтримувати Україну та запустила можливість донатів для будь-якого користувача прямо через додаток Satisfyer Connect. Донати прямують до великих гуманітарних фондів, що займаються допомогою постраждалим від військових дій та евакуацією з гарячих точок.

Кожен з нас робить усе можливе, аби наблизити перемогу України – волонтерить, донатить на потреби Збройних Сил України, допомагає переселенцям, бере участь в акціях за кордоном або просто працює і підтримує економіку країни. Застосунок Satisfyer — це ще один спосіб зробити свій внесок в нашу перемогу з будь-якої точки світу!

В основному меню програми, праворуч, з’явилася іконка — синьо-жовтий голуб. Треба натиснути на неї, вибрати неурядову організацію зі списку, ознайомитися з нею та переказати довільну суму.

 

Наразі Satisfyer співпрацює з такими фондами:

Unicef Ukraine – реалізує програму матеріальної підтримки незахищених сімей із дітьми, які постраждали через війну.

Razom – спільнота волонтерів у США та Україні – закуповує медичні засоби для постраждалих від російської агресії.

Фонд Маша (фонд Маші Єфросініної) – доставляє гуманітарну допомогу жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з інвалідністю по всій країні та організовує евакуацію з гарячих точок.

Отримуй задоволення та приєднуйся до українського волонтерського руху!

Все буде Україна!
💙💛

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.